citát: "Balet je pro mě vším."

Oblíbené místo Adély Pollertové a Pavla Šnajdra

6. ledna 2009 v 10:54 | lt |  Postřehy
Adéla Pollertová
Letos jsem si nejvíce odpočinula na dovolené ve Spojených státech. Jeli jsme s přítelem autem z Los Angeles do New Yorku, takže jsme během 42 dní procestovali celkem 38 měst, 22 států a ujeli 8 000 mil. Zastavili jsme se například v Nashvillu, New Orleansu nebo Memphisu, kde jsme navštívili Graceland Elvise Presleyho, kde strávil většinu života. Je to obrovská atrakce pro turisty, ale já jsem to brala jako kultovní místo. Krásně jsem si během cesty vyčistila hlavu. V Americe se mi moc líbilo, protože ráda poznávám nové kraje a hlavně jsem tam byla se svým přítelem, což náš vztah ještě prohloubilo.

Pavel Šnajdr, dirigent Státní opery
Kam se stále rád vracím a cítím se doma, jsou Tuřany v Brně, odkud pocházím. Od malička jsem byl v kontaktu s přírodou, protože jsme měli velkou zahradu a polnosti. Také jsme chovali domácí zvířata, o které jsem se také svým dílem staral.
Mojí srdeční záležitostí je Českomoravská vysočina kolem Žďáru a Nového města na Moravě. Jezdíval jsem tam od dětství s rodiči, buď na běžky nebo za turistikou. V okolí Plzně, kde nyní bydlím, jsem si také našel pár oblíbených míst, kde se mohu projet na kole, snažím se vždy ujet ze silnice do lesa a vnímat krásu přírody, což je pro mě to nepodstatnější.
Foto: Archiv Divadla J. K. T. Plzeň
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama